video

Victoria Soler Sabmartín , preseleccionada 2018

Falla Xiva Francisco de Llano

La senyoreta Victoria Soler Sabmartín, pertany a la falla Falla Xiva Francisco de Llano, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...
video

Desfile del Sector Camins al Grao de las Preseleccions 2018

Pabelló Nort el Día 17/07/2017

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
nidiavideo

Nidia Anguix Orts, preseleccionada 2018

Falla Portal de la Vallgdina - Salinas

La senyoreta Nidia Anguix Orts, pertany a la Falla Portal de la Vallgdina - Salinas, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Marta Tomás Donderis, preseleccionada 2018

Falla Bailen - Xativa

La senyoreta Marta Tomás Donderis, pertany a la falla Falla Bailen - Xativa, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del...
video

Desfile del Sector Algiros de las Preselecciones 2018

Pabellón Norte el Día 15/07/2017

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

María Urios Martí, preseleccionada 2018

Falla Maestro Bellver– Mariano Ribera

La senyoreta María Urios Martí, pertany a la falla Falla Maestro Bellver– Mariano Ribera, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del...
video

Lucía Pons Escat, preseleccionada 2018

Falla Blanquerías

La senyoreta Lucía Pons Escat, pertany a la falla Falla Blanquerías, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector...
video

Desfile del Sector La Seu – Xerea -Mercat Preseleccions 2018

Pabellón Norte el Día 14/07/2017

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

Laura Carrascosa Gallach, preseleccionada 2018

Falla Pelai - Matemátic Marzal,

La senyoreta Laura Carrascosa, pertany a la falla Pelai - Matemátic Marzal, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector de...
Preseleccionadas 2018video

Lucia Andrés Salguero, preseleccionada 2018

Falla Doctor Gil i Morte - Doctor Vila i Barberà

La senyoreta Lucia Andrés Salguero, pertany a la falla Falla Doctor Gil i Morte - Doctor Vila i Barberà, és preseleccionada i candidata aspirant a component de...
video

Claudia Gallardo Perpiñán, preseleccionada 2018

Falla María Ros - Santo Tomás

La senyoreta Claudia Gallardo Perpiñán, pertany a la falla Falla Llibertat - Teodor Llorente, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...
video

Desfile del Sector Oliverta de las Preseleccions 2018

Pabelló Sur el Día 15/07/2017

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Desfile del Sector de Pla Remei- Gran Via Preselecciones 2018

Pabelló Nort el Día 14/07/2017

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionadas 2018 Sector Algirós

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del diumenge 16 de juliol per part del sector Algirós, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Camins al Grao

Estas son las 3 niñas y las 3 señoritas que han resultado preseleccionadas en la jornada del domingo 16 de julio por parte del sector Camins al...
video

Lorena Pardo Reveró, preseleccionada 2018

Falla Llibertat - Teodor Llorente

La senyoreta Lorena Pardo Reveró, pertany a la falla Falla Llibertat - Teodor Llorente, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionadas 2018 Sector La Seu-Xerea-El Mercat

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 8 de juliol per part del sector La Seu-Xerea-El...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Jesús

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 15 de juliol per part del sector Jesús, en...
video

Yaiza Benlloch Rubio, preseleccionada 2018

Falla Evarist Bas - Cullera

La senyoreta Yaiza Benlloch Rubio, pertany a la fFalla Evarist Bas - Cullera, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Olivereta

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 14 de juliol per part del sector Olivereta, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Pla de Remei-Gran Vía

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 14 de juliol per part del sector Pla de...
video

Ana Teresa Murgui González, preseleccionada 2018

Falla Malvarrosa - Antonio Ponz Cavite

La senyoreta Ana Teresa Murgui González, pertany a la falla Falla Malvarrosa - Antonio Ponz Cavite, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor...
video

Amparo García Hidalgo, preseleccionada 2018

Falla Vidal de Canyelles - Sánchez Telló

La senyoreta Amparo García Hidalgo, pertany a la falla Falla Vidal de Canyelles - Sánchez Telló, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor...
video

Iratxe Cubells Herreros, preseleccionada 2018

La senyoreta Iratxe Cubells Herreros, pertany a la falla Rosari - Plaça Calabuig, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part...
video

Desfile del Sector La Roqueta- Arrancapins de las Preseleccions 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Sonia Igual Peiro, preseleccionada 2018

La senyoreta Sonia Igual Peiro, pertany a la falla Progres - Teatre de la Marina, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Sandra Gil González, preseleccionada 2018

Falla Barraca - Iglesía del Rosario

La senyoreta Sandra Gil González, pertany a la falla Barraca - Iglesía del Rosario, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...
video

Silvia Vicent Cifuentes, preseleccionada 2018

Falla Enginyer Manuel Maese - Cristòbal Llorens

La senyoreta Silvia Vicent Cifuentes, pertany a la falla Enginyer Manuel Maese - Cristòbal Llorens, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Desfilada del Sector Patrix de les Preseleccions 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Desfilada del Sector el Carmen de les Preseleccions 2018

Día 0807/2017 Pabellón Sur

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Patricia Castillo Echevarría, preseleccionada 2018

Falla García Lorca- Olta

La senyoreta Marta Palacios Buch, pertany a la falla L´Eliana el Cid, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del...
video

Marta Palacios Buch, preseleccionada 2018

La senyoreta Marta Palacios Buch, pertany a la falla García Lorca - Olta, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del...
video

Andrea Miralles Serrano, preseleccionada 2018

Falla Peris y Valero - Cuba

La senyoreta Andrea Miralles Serrano, pertany a la falla Peris y Valero - Cuba, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d’honor 2018 per...
video

Lucia Serrano Morales, preseleccionada 2018

Falla Regne de Valencia - San Valero

La senyoreta Lucia Serrano Morales, pertany a la fall Regne de Valencia - San Valero, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Ines Peralta Bartual, preseleccionada 2018

Falla Marqués de Lozoya - Poeta Cervera

La senyoreta Ines Peralta Bartual, pertany a la falla Marqués de Lozoya - Poeta Cervera, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
Solidaridad y Fallas

I Trobada de Solidaritat i Falles

En la sede de Junta Central Fallera es va celebrar la I Trobada de Solidaritat i Falles a la qual van assistir fallers i falleres de les diferents comissions

Les jornades es van vertebrar en 3 eixos en forma de grups de treball, els quals van reflexionar entorn a: Els premis de la Solidaritat i la...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionadas 2018 Sector Carme

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 8 de juliol per part del sector Carme, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Patraix

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 8 de juliol per part del sector **Patraix, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector La Roqueta-Arrancapins

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 7 de juliol per part del sector La Roqueta-Arrancapins,...
video

Marta Sobrino Martínez, Preseleccionada 2018

Falla Creu i Mislata

La senyoreta Marta Nebot pertany a la falla Creu i Mislata, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector...
video

Alba Gutiérrez Pagán, preseleccionada 2018

La senyoreta Alba Gutiérrez Pagán pertany falla Cádiz- Literato Azorín, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector de...
video

Aroa Aguilar Fenollosa, preseleccionada 2018

La senyoreta Aroa Aguilar  Fenollosa pertany falla Zapadores, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector de Quatre Carreres.

Cristina Ochoando Navarro, Preseleccionada 2018

La senyoreta Cristina Ochoando Navarro pertany falla Pintor Salvador Abril- Pere III El Gran, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...
Preseleccionadas 2018video

Desfilada del Sector Malvarrosa – Cabanyal – Beteró de les Preseleccions 2018

Día 02/07/2017 Pabellón Sur

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

Desfile del Sector de Burjassot- Benimament – Beniferri de las Preselecciones 2018

Pabelló Sur el Día 02/07/2017

Todas las candidatas infantiles y mayores de este sector fallero Burjassot- Benimament - Beniferri, desfilaron el pasado fin de semana por el pabellón instalado para tal efecto...
racv-bernat-baldovi

El Síndic valida el valencià de la RACV per al Llibre Faller

El Síndic insta a l’Ajuntament de Valéncia i a la Conselleria d’Educació a no discriminar als usuaris de la normativa RACV en qualsevol publicació oficial, aixina com...
Preseleccionadas 2018video

Desfile del Sector de Ruzafa A en les Preselecciones 2018

Pabelló Sur

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Malvarosa-Cabanyal-Beteró

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del diumenge 2 de juliol per part del sector Malvarosa-Cabanyal-Beteró, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionadas 2018 Sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del diumenge 2 de juliol per part del sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Canyamelar-Grao-Nazaret

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 30 de juny per part del sector Canyamelar-Grao-Nazaret, en...