Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Olivereta

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 14 de juliol per part del sector Olivereta, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Pla de Remei-Gran Vía

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 14 de juliol per part del sector Pla de...
video

Ana Teresa Murgui González, preseleccionada 2018

Falla Malvarrosa - Antonio Ponz Cavite

La senyoreta Ana Teresa Murgui González, pertany a la falla Falla Malvarrosa - Antonio Ponz Cavite, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor...
video

Amparo García Hidalgo, preseleccionada 2018

Falla Vidal de Canyelles - Sánchez Telló

La senyoreta Amparo García Hidalgo, pertany a la falla Falla Vidal de Canyelles - Sánchez Telló, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor...
video

Iratxe Cubells Herreros, preseleccionada 2018

La senyoreta Iratxe Cubells Herreros, pertany a la falla Rosari - Plaça Calabuig, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part...
video

Desfile del Sector La Roqueta- Arrancapins de las Preseleccions 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Sonia Igual Peiro, preseleccionada 2018

La senyoreta Sonia Igual Peiro, pertany a la falla Progres - Teatre de la Marina, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Sandra Gil González, preseleccionada 2018

Falla Barraca - Iglesía del Rosario

La senyoreta Sandra Gil González, pertany a la falla Barraca - Iglesía del Rosario, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...
video

Silvia Vicent Cifuentes, preseleccionada 2018

Falla Enginyer Manuel Maese - Cristòbal Llorens

La senyoreta Silvia Vicent Cifuentes, pertany a la falla Enginyer Manuel Maese - Cristòbal Llorens, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Desfilada del Sector Patrix de les Preseleccions 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Desfilada del Sector el Carmen de les Preseleccions 2018

Día 0807/2017 Pabellón Sur

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
video

Patricia Castillo Echevarría, preseleccionada 2018

Falla García Lorca- Olta

La senyoreta Marta Palacios Buch, pertany a la falla L´Eliana el Cid, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del...
video

Marta Palacios Buch, preseleccionada 2018

La senyoreta Marta Palacios Buch, pertany a la falla García Lorca - Olta, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del...
video

Andrea Miralles Serrano, preseleccionada 2018

Falla Peris y Valero - Cuba

La senyoreta Andrea Miralles Serrano, pertany a la falla Peris y Valero - Cuba, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d’honor 2018 per...
video

Lucia Serrano Morales, preseleccionada 2018

Falla Regne de Valencia - San Valero

La senyoreta Lucia Serrano Morales, pertany a la fall Regne de Valencia - San Valero, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
video

Ines Peralta Bartual, preseleccionada 2018

Falla Marqués de Lozoya - Poeta Cervera

La senyoreta Ines Peralta Bartual, pertany a la falla Marqués de Lozoya - Poeta Cervera, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionadas 2018 Sector Carme

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 8 de juliol per part del sector Carme, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Patraix

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 8 de juliol per part del sector **Patraix, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector La Roqueta-Arrancapins

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 7 de juliol per part del sector La Roqueta-Arrancapins,...
video

Marta Sobrino Martínez, Preseleccionada 2018

Falla Creu i Mislata

La senyoreta Marta Nebot pertany a la falla Creu i Mislata, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector...
video

Alba Gutiérrez Pagán, preseleccionada 2018

La senyoreta Alba Gutiérrez Pagán pertany falla Cádiz- Literato Azorín, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector de...
video

Aroa Aguilar Fenollosa, preseleccionada 2018

La senyoreta Aroa Aguilar  Fenollosa pertany falla Zapadores, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector de Quatre Carreres.

Cristina Ochoando Navarro, Preseleccionada 2018

La senyoreta Cristina Ochoando Navarro pertany falla Pintor Salvador Abril- Pere III El Gran, és preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per...

Aroa Aguilar Fenollosa, preseleccionada 2018

Falla Zapadores - Vicente Lleó

La senyoreta Aroa Aguilar Fenollosa pertany Falla Zapadores - Vicente Lleó, eés preseleccionada i candidata aspirant a component de la cort d'honor 2018 per part del Sector...
Preseleccionadas 2018video

Desfilada del Sector Malvarrosa – Cabanyal – Beteró de les Preseleccions 2018

Día 02/07/2017 Pabellón Sur

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

Desfile del Sector de Burjassot- Benimament – Beniferri de las Preselecciones 2018

Pabelló Sur el Día 02/07/2017

Todas las candidatas infantiles y mayores de este sector fallero Burjassot- Benimament - Beniferri, desfilaron el pasado fin de semana por el pabellón instalado para tal efecto...
racv-bernat-baldovi

El Síndic valida el valencià de la RACV per al Llibre Faller

El Síndic insta a l’Ajuntament de Valéncia i a la Conselleria d’Educació a no discriminar als usuaris de la normativa RACV en qualsevol publicació oficial, aixina com...
Preseleccionadas 2018video

Desfile del Sector de Ruzafa A en les Preselecciones 2018

Pabelló Sur

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018

Desfilada del Sector Cuatre Carreres Preselecciones 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018

Desfilada del Sector Mislata Preselecciones 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018

Desfilada del Sector Canyamelar-Grao-Nazaret Preselecciones 2018

Totes les candidates infantils i majors d'aquest sector faller van desfilar el passat cap de setmana pel pavelló instal·lat per a tal efecte per el Ajuntament de...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionadas 2018 Sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del diumenge 2 de juliol per part del sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Canyamelar-Grao-Nazaret

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 30 de juny per part del sector Canyamelar-Grao-Nazaret, en...
Preseleccionadas 2018video

Preseleccionades 2018 Sector Russsafa “A”

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del dissabte 1 de juliol per part del sector Russsafa “A”,...
video

Preseleccionades 2018 Sector Mislata

Aquestes són les 2 xiquetes i les 2 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 30 de juny per part del sector Mislata, en...
video

Preseleccionades 2018 Sector Cuatro Carreres

Aquestes són les 3 xiquetes i les 3 senyoretes que han resultat preseleccionades en la jornada del divendres 30 de juny per part del sector Cuatro Carreres,...
preselecciones

Calendari Preseleccions 2018

Consulta la data i els llocs a on es celebraran les preseleccions 2018. Calendari preseleccions 2018 Divendres 30 de juny MISLATA 22:00 h. PAVELLÓ NORD QUATRE CARRERES 22:00 h. PAVELLÓ SUD RUSSAFA...
indumentarista oficial

Vols ser indumentarista oficial 2018?

El 2 de juliol finalitza el termini de lliurament de la documentació. S’obri el període de presentació de pressupostos per a remetre les propostes d’indumentària i complements per...